Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejvíc sexy mužem světa je Robert Pattinson, porazil Johnnyho Deppa

Nejhezčím mužem světa je podle časopisu Glamour herec Robert Pattinson. S druhým místem se tak musí smířit Johnny Depp a s třetím Hugh Jackman, kterého jste mohli naposledy vidět ve filmu Wolverine.

Třiadvacetiletý Robert přitom sám vždycky pochyboval, že by ho někdo mohl považovat za sexy muže. „Jsem velmi překvapený, že se všechno děje tak, jak se děje. Celou dobu si jen říkám: ´Já přece nejsem ta správná osobnost, která by se do takové role hodila.

A opravdu nevím, jestli bych mohl někdy zahrát roli lamače srdcí, teda vyjma Stmívání, o němž jsem si skutečně nemyslel, že je rolí lamače srdcí. Skutečně se jako jeden z nich necítím,“ uvedl Robert, který prý nikdy nevynikal ve sportu a byl spíš vyzáblým čahounem než sexy idolem. 

Robert Pattinson vyhrál v anketě časopisu Glamour o nejhezčího muže světa.

Robert Pattinson vyhrál v anketě časopisu Glamour o nejhezčího muže světa.

FOTO: Profimedia

 

Johnny Depp se v anketě umístil na 2. místě.

Johnny Depp se v anketě umístil na 2. místě.

FOTO: Profimedia

Hugh Jackman vyhrál anketu o nejhezčího muže planety, hraje báječně v Austrálii - pro úlohu moderátora Oscarů je jako stvořený.

Hugh Jackman se v žebříčku umístil na 3. místě.

http://tonicgossip.com/wp-content/robert-pattinson-213.jpghttp://cdn.buzznet.com/media/jj1/2009/05/pattinson-shirtless/robert-pattinson-new-moon-shirtless-02.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!

(Iracebeth, 12. 3. 2012 15:16)

Neříkám že Rob není hezký, ale Johnny mi přijde hezčíííííí (jsem do Johnnyho zamilovaná, takže to je jasné)! Fakt si nemyslím, že je Robert hezčí než Johnny, ale to je věc názoru.... Ale kdyby nějaký kluk vypadal jako Rob rozhodně bych ho nenechala bez povšimnutí!!!!!!!!!!

nejvíc sexy mužem.....

(keny, 6. 1. 2012 23:13)

myslím že ano ,Rob se tam hodí , život jde dál a kdo si myslí že se tam nehodí , chyba . Nemusí být svalnatý , modelově nádherný . Takovému člověku nesmí chybět charyzma, a pevně věřím že on ho má tolik že ho může rozdávat plnou náručí, má nádherně zvláštní tvář, nepřehnaně krásné uplně obyčejné tělo ..které není uměle vyhnané svaly, vasy ruce ,je vysoký štíhlí né hubený, prostě nádherný ... řekněte kerej normální kluk by tak nechtěl vypadat! Ať jdde na léčení,